Volkswagen Caddy
1.6 TDI BMT + 19 INCH LMV | TREKHAAK | AIRCO | CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI BMT + 19 INCH LMV | TREKHAAK | AIRCO | CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 november 2013 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 249.183 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VF-352-Z |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 764 kg |
| Gewicht: | 1.395 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.159 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterdeuren met ruiten
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor adaptief
- warmtewerend glas
- Infotainment
- audio-navigatiesysteem
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- elektrische ramen voor
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Overig
- Comfort-pakket
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- start/stop systeem
- Trekhaak